Puikus Molėtų KKSC plaukikų pasirodymas Jonavoje – iškovota net 12 medalių
Gegužės 29 dieną Jonavoje baigėsi plaukimo varžybų „Vuošio taurė 2026“ II etapas, kuriame puikiai pasirodė Molėtų KKSC plaukikai. Jaunieji sportininkai demonstravo puikų pasirengimą, gerino asmeninius rezultatus ir iškovojo net 12 medalių – 5 aukso, 3 sidabro bei 4 bronzos.
Varžybų prizininkai
Magnas Paškevičius – I vieta 50 metrų laisvuoju stiliumi (0:40.15), I vieta 50 m plaukime nugara (0:45.99).
Sima Kiškytė – I vieta 50 metrų plaukime delfinu (0:38.56), III vieta 50 m laisvuoju stiliumi (0:34.57).
Saulius Bielinis – II vieta 50 metrų plaukime nugara (0:55.99), III vieta 50 m laisvuoju stiliumi (0:46.08).
Karolina Dilytė – I vieta 50 metrų plaukime nugara (0:44.04), II vieta 50 m laisvuoju stiliumi (0:39.27).
Joris Palubinskas – III vieta 50 metrų laisvuoju stiliumi (0:38.94), IV vieta 50 m plaukime nugara (0:48.01).
Adelė Kaniavaitė – I vieta 50 metrų plaukime krūtine (0:44.42).
Vydūnas Šironas – II vieta 50 metrų plaukime krūtine (0:48.08).
Kiti Molėtų KKSC sportininkų rezultatai
- Dominykas Bielinis – 4 vieta 50 metrų plaukime krūtine (0:55.84)
- Dominykas Sinica – 5 vieta 50 metrų laisvuoju stiliumi (0:45.78)
Varžybose dalyvavę Molėtų KKSC plaukikai pademonstravo ryžtą, atkaklumą ir puikų pasirengimą. Džiugu, kad daugelis sportininkų pagerino savo asmeninius rezultatus.
Sveikiname visus sportininkus ir jų trenerę su puikiais pasiekimais. Linkime nesustoti tobulėti, siekti naujų asmeninių rekordų ir sėkmingai atstovauti Molėtų kraštui būsimose varžybose!
