Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Trenerės Rita Bimbirienė treniruojama Molėtų KKSC U12 berniukų rankinio komanda Lietuvos vaikų U12 rankinio čempionate iškovojo trečiąją vietą.

Lietuvos berniukų U12 rankinio čempionate varžėsi 9 komandos. Molėtų KKSC reguliariajame čempionate iškovojo 10 pergalių ir patyrė 6 pralaimėjimus, užėmė 4 vietą, bei pateko į finalinį etapą, kuriame sužaidė dar trejas rungtynes.

Finaliniame etape molėtiškiai 27:32 nusileido Eišiškių A. Ratkevičiaus SM komandai, 25:35 pralaimėjo Kauno SM „Gaja“ rankininkams, tačiau po itin atkaklios kovos 31:30 įveikė Varėnos SC komandą ir čempionate iškovojo bronzos medalius.

Naudingiausiu Molėtų KKSC komandos čempionato žaidėju tapo Emilis Savickas.

Komandai sezono metu atstovavo: Emilis Savickas (188 įv.), Vytautas Laucevičius (187 įv.), Natas Bareikis (65 įv.), Gytis Čekuolis (43 įv.), Matas Beniauskas (40 įv.), Martynas Ramanauskas (23 įv.), Martynas Česiulis (22 įv.), Motiejus Bučinskas (19 įv.), Jovidas Jasiunavičius (15 įv.), Tadas Šanteriovas (4 įv.), Mindaugas Motiejūnas (3 įv.), Nojus Petrauskas (3 įv.), Nojus Žegunis (2 įv.), Lukas Danielius Jucevičius, Jonas Vyšniauskas, Džiugas Rinkevičius ir Kornelijus Žvinys. Komandos vartus gynė Ajus Ryliškis ir Mindaugas Motiejūnas.

Sveikiname jaunuosius rankininkus ir jų trenerę su puikiu sezonu, bei iškovota vieta tarp stipriausių Lietuvos komandų!

 

Vertimas »
Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.
Skip to content