Gegužės 10 dieną Molėtų sporto centre vyko Molėtų rajono seniūnijų sporto žaidynių vyrų ir moterų tinklinio varžybos. Po atkaklių, permainingų ir emocingų kovų abiejose grupėse triumfavo Alantos seniūnijos komandos.
Vyrų grupėje antrąją vietą iškovojo Žirmūnų komanda, trečiąją – Suginčių seniūnijos tinklininkai.
Moterų grupėje sidabro medaliais pasipuošė Žirmūnų komanda, o trečiąją vietą užėmė Suginčių seniūnijos tinklininkės.

